EGE MİMARLIK YARATICI EKİBİNİ ARIYOR
EGE MİMARLIK YARATICI EKİBİNİ ARIYOR

EGE MİMARLIK YARATICI EKİBİNİ ARIYOR

22 Haz 2020

Ege Mimarlık Dergisi Yayın Komitesi olarak, beraber çalışacağımız Yaratıcı Ekip için sosyal medya ve dijital yayıncılık konularında yenilikçi fikirleri ve becerileri olan takım arkadaşları arıyoruz.

Yaratıcı Ekip Kimdir? Öğrenci veya mimar, her yaştan gönüllü üyelerimizden oluşacak bir ekiptir. Zaten kişilikleri gereği yaratıcı olacaklarından, ne yaratacaklarını da kendileri söylerler. Bu ekibin üyeleri Yayın Komitesinin basılı ve dijital künyesi altında isimleri ile yer alırlar.

Yaratıcı Ekip Ne Yapar? Sosyal medyaya dergimiz kapsamında içerik ve sunum üretir. Dergimizin web sayfasında ve basılı yayınında kullanılacak multi-medya sunumlar hazırlar. Ne kadar yapar, kaç gün yapar, biz de şimdilik bilmiyoruz. Berberce karar veririz. Ama görsel içerik üretme becerilerinin yanı sıra, gündemi izleyen, Türkçeye hâkim, hatta biraz da başka diller okuyup yazan arkadaşlar arıyoruz.

Yaratıcı Ekip Kaç Kişiden Oluşur? İki az; dört çok dedik. Üç kişi ile başlamak istiyoruz.

Yaratıcı Ekip Nasıl Çalışır? Yayın Komitemizin belli bir toplantı sayısı yoktur. Ne kadar sıklıkta toplanmak istediğine komite beraberce ve ihtiyaca göre karar verir. Yaratıcı Ekibin her toplantımıza katılma zorunluluğu yoktur (Çok şanslısınız!). Komite üyeleri, Yaratıcı Ekiple dönüşümlü olarak çalışacaktır. Ekip, çalışma programına eşgüdümlenerek beraberce karar verecektir.

Biz Sizi Nasıl Bulalım? Yaratıcı yönlerinizi anlatacak çalışmalarınızı, adres ve telefonunuzu yollarsanız tanışmış oluruz:  egemim@izmimod.org.tr

19 TEMMUZ’A KADAR BEKLİYORUZ!